Reštaurácia HOTEL GARNI ***/*

GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia GARNI Hotels ***/* Reštaurácia

Prežite slnečné dni v  hoteli a reštaurácii GARNI v POVAŽSKEJ BYSTRICI
 

Reštaurácia hotela Garni sa nachádza na prízemí hotela  a poskytuje pohodlné posedenie pri chutnom obede. Počas letných mesiacov môžete využiť krásnu terasou, ktorá je obklopená bohatou zeleňou a ponúka dokonalé súkromie od mestského ruchu.

Pozývame Vás stráviť príjemné chvíle na terasu  pri šálke výbornej kávy LAVAZZA, domácej Sacher torte, chutnom obede či pohári skvelého piva RADEGAST . Pre milovníkov chrumkavej pizze vyzdvihujeme široký výber skvelých pízz, medzi ktorými je tiež obľúbená slovenská BRYNDZOVÁ PIZZA.  

Či už v reštaurácii alebo na letnej terase si hostia môžu vychutnať aj denné menu, ktoré pripravujeme a ponúkame až do neskorých večerných hodín.   
 

Vychutnať jedlá z našej tradičnej kuchyne a nápoje si môžu aj rodičia s malými deťmi, kde poskytujeme taktiež výber z detského menu. Pre najmenších návštevníkov je v rámci reštauračnej terasy k dispozícii veľké detské ihrisko, húpačka koník,  trampolína a ďalšie doplnkové hry pre spestrenie detského šantenia.

A keď na Vás doľahne únava, k dispozícii je pre hostí ubytovanie v klasických 1,2 lôžkových izbách, ako aj v novozrekonštruovaných apartmánoch či business izbách s príjemnou atmosférou, ktoré je možné doladiť do slávnostného štýlu za bezkonkurenčné ceny.

V príjemnom prostredí reštaurácie s barom hosť určite ocení zvýhodnenú menu ponuku, ktorú poskytujeme aj počas víkendu.

Pohodu príjemného posedenia dopĺňajú 2 veľké  širokouhlé LCD televízie a taktiež je k dispozícií denná tlač. Reštaurácia je nefajčiarska.

Where to find us

Kukučínova 209/24, 01701 Považská Bystrica, SK
+421903622292
reservations@hotelgarni.sk
https://www.hotelgarni.sk/

Subscribe to our newsletter

You'll always see what's going on. News we will send you max. once a week.
You can unsubscribe from the subscription at any time.


Members

Cities, municipalities, businesses and organizations that care about the Horné Považie.


Travel in Slovakia - Good Idea Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Project is realised with financial support of Ministry of transport and construction of the Slovak republic