Chatová osada Tiesňava

Chatová osada Tiesňava Chatová osada Tiesňava Chatová osada Tiesňava Chatová osada Tiesňava Chatová osada Tiesňava Chatová osada Tiesňava

Chatová osada Tiesňava a kemping Manín sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí strážovskej hornatiny, 6 km od Považskej Bystrice pod dominantami Malého a Veľkého Manína. Nachádza sa tu výnimočný vápencový kaňom Manínska tiesňava, ktorý je jedným z najužších v strednej Európe. Na tento kaňon nadväzuje Kostelecká tiesňava s majestátnym skalným previsom.

Chatová osada Tiesňava poskytuje ubytovanie v murovaných bungalovoch s dvoj- a trojlôžkovými izbami s vlastnou sprchou a sociálnym zariadením s kapacitou 120 lôžok. Stravovanie zabezpečuje reštaurácia v areáli chatovej osady, v ktorej je možnosť usporiadať rôzne spoločenské podujatia a oslavy. Hostia majú možnosť využiť viacúčelové ihrisko s umelou trávou, požičovňu športových potrieb a spoločenských hier. V zariadení je možné organizovať tiež školy v prírode, školenia, kurzy a iné podnikové akcie. Po dohode zabezpečíme program, súťaže či hudobnú produkciu. 
 

Ponuka izieb

Dvojlôžková izba

2 osoby

Trojlôžková izba

3 osoby

Kde nás nájdete?

Manínska tiesňava, 017 05 Považská Bystrica, SK
+421905451177
pobyton@stonline.sk
http://www.maninska.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky