Hotelová reštaurácia
Gino Park Palace

Hotelová reštaurácia Kolchury svojim návštevníkom ponúka súčasnú slovenskú a medzinárodnú gastronómiu tvorenú tradičnými surovinami v modernom prevedení. Samozrejmosťou je jedálny lístok obmieňaný v súlade so sezónnymi potravinami. 

Účastníkom konferencií je k dispozícií moderná konferenčná technika. Jedinečné a reprezentatívne prostredie kaštieľa dotvára  správnu atmosféru na uskutočnenie úspešného obchodného rokovania či školenia.

Hotel je ideálnym miestom pre svadby. Priamo v budove je kaplnka pre cirkevné obrady s celkovou kapacitou 110 osôb. Pri civilnom obrade je možné využiť svadobný altánok v nádhernom parku alebo nádvorie s fontánou. 

Reštaurácia Hotela Garni

V príjemnom prostredí reštaurácie s barom hosť určite ocení zvýhodnenú menu ponuku, ktorá je k dispozícii aj počas víkendu. Pohodu príjemného posedenia dopĺňa širokouhlá LCD televízia a taktiež je k dispozícií denná tlač. Reštaurácia je nefajčiarska. Súčasťou reštaurácie je letná terasa, ktorá je otvorená počas priaznivého počasia. Krásu záhradnej terasy dopĺňa krb a detský kútik.

Na spoločenské akcie, obchodné stretnutia, firemné posedenia, svadby, promócie sú v ponuke dva salóniky. Štýlový, veľký salónik, ktorý sa nachádza na prízemí hotela, má kapacitu 70 osôb pri oslavách a 100 osôb pri konferenciách. Malý salónik, situovaný na prvom poschodí, má kapacitu 15 osôb pri oslavách a pri konferenciách 20 osôb. Hotel zaručuje kvalitné služby, ale predovšetkým ústretový a milý personál.

Reštaurácia horského hotela
Eva Mária

Na prízemí hotela sa nachádza vlastná jedáleň pre ubytovaných a reštaurácia. Raňajky a večere sa podávajú formou jednotného menu, obedy je možné doobjednať podľa vlastného výberu. Strava je domáceho charakteru s tradičnými slovenskými, ale i svetovými jedlami. Po predchádzajúcej dohode je možné jedálny lístok individuálne upraviť. V zariadení funguje denne aj reštaurácia s možnosťou objednávky.

Horský hotel ponúka okrem ubytovania a stravovanie ďalšie služby ako reštauráciu s kapacitou 45 miest s krbom, školiacu miestnosť / salónik pre 26 osôb, organizovanie kompletných svadobných hostín, osláv životných jubileí, krstín, promócií, organizovanie pracovných posedení, obchodných jednaní a školení, grilovanie na terase alebo záhrade, živú harmonikovú muziku od vedúceho, masáže, relaxačnú miestnosť, možnosť vypožičania horských bicyklov a športového náradia, štvorkolky, hru stolného tenisu, bar s možnosťou disco hudby.

Reštaurácia Terno

V priestoroch reštaurácie je k dispozícii denné menu a hotové jedlá podľa ponuky. V Pivnici u Janka a Marienky sú v ponuke mäsové špeciality, chutná pizza a skvelý výber vína.

Penzión je známy v poskytovaní služieb v oblasti cateringu a usporadúvania spoločenských udalostí. Svadby, oslavy, posedenia či firemné večierky sú na “dennom” poriadku.

K dispozícií sú viaceré priestory – veľká sála pre 150 ľudí, malá sála pre 72 ľudí, reštaurácia Pivnica u Janka a Marienky s kapacitou približne 30 ľudí. K prenájmu priestorov je v ponuke aj výzdoba, catering (teplá aj studená kuchyňa), prípadne DJ na objednávku. 

Koliba Papradno

Reštaurácia s kapacitou 50 miest ponúka chutnú slovenskú kuchyňu, predaj sezónnych syrových  
výrobkov z ovčieho mlieka a jahňacieho mäsa.

Popri ubytovaniu a stravovaniu je v okolí koliby k dispozícií nekrytá jazdiareň, detské ihrisko, altán s kapacitou 60 miest a kryté ohnisko s kapacitou 20 miest.

Salaš Nimnica

Reštaurácia ponúka stravovacie služby so zameraním na produkty klasickej slovenskej kuchyne, kde sú prioritnou ponukou bryndzové halušky so žinčicou. Ponuka reštaurácie je počas sezóny rozšírená o predaj klasických ovčiarskych výrobkov, ako je čerstvý aj údený syr, bryndza a žinčica. Všetky uvedené výrobky sú vyrábané z vlastných polotovarov bez akéhokoľvek riedenia, preto často dopyt prevyšuje ponuku. Súčasťou ponuky reštaurácie sú aj rôzne spoločenské, či rodinné oslavy aj v uzavretej spoločnosti vo vopred dohodnutom režime.

Ovisfarma - salaš Udiča

Rodinná poľnohospodárska spoločnosť vznikla v roku 2000 a hospodári na rozhraní Javorníkov a Strážovských vrchov, v obci Udiča. Všetko nadojené mlieko z chovaných oviec plemena cigája sa spracúva vo vlastnej mliekarni, ktorá spĺňa všetky normy EÚ a vyrába široký sortiment farmárskych výrobkov ako sú syrové nite, čerstvé, údené, parené, nakladané a bylinkové syry, uzlíky, žinčica, bryndza, jogurty, syrové misy a iné. Veľmi populárne sú syrové torty, vhodné na rôzne životné jubileá, svadby, krsty.

Salaš si zakladá na priamom kontakte so zákazníkom a tieto výrobky predáva vo vlastnej predajni priamo na farme. Okrem mliekarenských výrobkov je možné zakúpiť aj jahniatka, či už ako živé kosačky do záhrady, alebo na priamy konzum. V jeseni sú v ponuke aj ovečky, z ktorých sa dá pripraviť chutný guláš, ale mäsko z nich je vhodné aj na grilovanie.

Farma je situovaná v krásnom horskom prostredí, a kvalitné seno hnojené len prírodným hnojivom, čiže bez chémie, zaručuje, že výrobky sú nielen chutné, ale aj zdravé.

Farma Papradno

Farma sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí obce Papradno. Je zameraná na chov oviec, hovädzieho dobytka a koní. Umožní nám spoznať vidiecke hospodárstvo a jeho produkty. Na farme sa môžeme oboznámiť s tradičnými postupmi spracovania surového ovčieho mlieka a ochutnať výrobky z vlastnej produkcie, akými sú napríklad ovčí hrudkový syr či žinčica.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky