Camping Manínska tiesňava

Camping Manínska tiesňava Camping Manínska tiesňava Camping Manínska tiesňava Camping Manínska tiesňava Camping Manínska tiesňava Camping Manínska tiesňava

Camping Manínska tiesňava leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava a poskytuje ubytovanie v troj a štvorlôžkových pôvodných zrubových chatkách v celkovej kapacite 62 lôžok, 20 prísteliek a miesto na stanovanie s kapacitou 25 miest pre stany a karavany, ktoré sú čiastočne vybavené elektrickými prípojkami.

Campig Manínska tiesňava ponúka svojim hosťom možnosť využívania kuchynky so základným vybavením (2x dvojplatnička s drezom, rýchlovarná kanvica, chladnička, hrnce, taniere), zrekoštruovaná umyváreň s WC a so sprchami s teplou vodou dostupnou 24 hodín denne bez dodatočných poplatkov, spoločenskú miestnosť s možnosťou zapožičania spoločenských hier a športových potrieb a asfaltové ihrisko.

Osvieženie poskytne prameň s celoročnou teplotou 15st. a nádrž s prírodnou vodou. V areáli sa nachádza bufet so základnou ponukou vysmážaných a raňajkových jedál, alko a nealko nápojmi a výborným čapovaným pivkom. V bufete aj na recepcii je možné platiť platobnými kartami. Bezplatne je možné zapožičať si prenosný gril, v priestoroch kempingu sú pre hostí vyhradené tri ohniská s posedením. Pre karavany je dispozícii dopĺňanie pitnej vody, výlevka na chemické WC, ako aj výpust na odpadovú vodu.

 

Ponuka izieb

Štvorlôžková chatka

4 osoby

Miesto pre stan

4 osoby

Miesto pre karavan

6 osôb

Kde nás nájdete?

Manínska tiesňava, 017 05 Považská Bystrica, SK
+421907185377
recepcia@maninska.sk
http://www.maninska.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky