Ovisfarma - salaš Udiča

Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča Ovisfarma - salaš Udiča

Rodinná poľnohospodárska spoločnosť vznikla v roku 2000 a hospodári na rozhraní Javorníkov a Strážovských vrchov, v obci Udiča. Všetko nadojené mlieko z chovaných oviec plemena cigája sa spracúva vo vlastnej mliekarni, ktorá spĺňa všetky normy EÚ a vyrába široký sortiment farmárskych výrobkov ako sú syrové nite, čerstvé, údené, parené, nakladané a bylinkové syry, uzlíky, žinčica, bryndza, jogurty, syrové misy a iné. Veľmi populárne sú syrové torty, vhodné na rôzne životné jubileá, svadby, krsty.

Salaš si zakladá na priamom kontakte so zákazníkom a tieto výrobky predáva vo vlastnej predajni priamo na farme. Okrem mliekarenských výrobkov je možné zakúpiť aj jahniatka, či už ako živé kosačky do záhrady, alebo na priamy konzum. V jeseni sú v ponuke aj ovečky, z ktorých sa dá pripraviť chutný guláš, ale mäsko z nich je vhodné aj na grilovanie.

Farma je situovaná v krásnom horskom prostredí, a kvalitné seno hnojené len prírodným hnojivom, čiže bez chémie, zaručuje, že výrobky sú nielen chutné, ale aj zdravé.

Kde nás nájdete?

Slovenských paritzánov 1129/49, 01701 Považská Bystrica, SK
+421948306260
oviscap@px.psg.sk
http://www.ovis.sk/

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky