SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás

SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás

Moderné zariadenie ponúka vyžitie pre všetky vekové kategórie. Pre tých, ktorí majú radi aktívny odpočinok, je pripravená možnosť zahrať si bowling, alebo sa naučiť rôzne druhy tancov a pre tých, ktorí dajú prednosť pohodliu a oddychu po namáhavom dni, je k dispozícii wellness a príjemná kaviareň, kde si môžete posedieť s priateľmi pri kávičke.

Wellness

Sedací bazén so 16 tryskami a chrličom dopĺňajú dve vírivky (1x VIP room), tri sauny, oddychová miestnosť a bar. Regeneráciu tela môžeme zakončiť masážou a nechýba ani tradičná čínska medicína.

Tančiareň

Tanečným a cvičebným skupinám je k dispozícií tančiareň s plochou približne 80 m2, ktorá je vybavená zrkadlami na stene, disponuje prenosnou klimatizáciou, samostatnými WC a dvoma sprchami. Ostatní návštevníci si môžu zatancovať latino s Martou alebo klasické a štandardné tance v tanečnej škole TEP DANCE manželov Žižkovcov, a v lete Zumbu s Jarkou.

Bowling

V priestoroch Swim Clubu majú návštevníci možnosť zahrať si aj tento obľúbený druh športu. Pre tých súťaživejších je pripravená Bowlingová liga,  
v ktorej hrajú po registrácii družstvá o pohár Swim clubu a Považsko-Bystrických noviniek. 
 

Kde nás nájdete?

Ulica Športovcov (budova krytej plavárne), 01701 Považská Bystrica, SK
+421918907772
info@swimclub.sk
https://www.swimclub.sk/

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky