Hotel Gino Park Palace ****

Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace **** Hotel Gino Park Palace ****

Hotel sídli v historickej budove barokového kaštieľa Orlové zo 17. storočia, obklopený rozľahlým zámockým parkom, na okraji mesta Považská Bystrica, v mestskej časti Orlové.

Hotel ponúka ubytovacie, reštauračné a kongresové služby, v priestoroch reštaurácie, kaviarne, Lobby baru, v salónikoch Gino, Balassa, Hunting, vinárni  Bakchus alebo na letnej terase s detským ihriskom.

Hotel disponuje 48 izbami a apartmánmi s celkovou kapacitou 106 lôžok. Nadštandardne vybavené izby v príjemnom prostredí kaštieľa  zaručia nezabudnuteľný zážitok z pobytu. Ubytovaní hostia majú k dispozícii aj Wellness centrum v cene pobytu. 

Hotelová reštaurácia Kolchury svojim návštevníkom ponúka súčasnú slovenskú a medzinárodnú gastronómiu tvorenú tradičnými surovinami v modernom prevedení. Samozrejmosťou je jedálny lístok obmieňaný v súlade so sezónnymi potravinami.

Účastníkom konferencií je k dispozícií moderná konferenčná technika. Jedinečné a reprezentatívne prostredie kaštieľa dotvára  správnu atmosféru na uskutočnenie úspešného obchodného rokovania či školenia.

Hotel je ideálnym miestom pre svadby. Priamo v budove je kaplnka pre cirkevné obrady s celkovou kapacitou 110 osôb. Pri civilnom obrade je možné využiť svadobný altánok v nádhernom parku alebo nádvorie s fontánou.

Wellness

Wellness centrum svojou ponukou predstavuje ideálne miesto na zrelaxovanie tela i mysle. Hoteloví hostia majú k dispozícií wellness centrum bezplatne a využiť môžu vírivku, fínsku a parnú saunu, Kneippov kúpeľ a tepidárium. K úplnej pohode prispieva možnosť vybrať si niektorú z ponuky masáži.

Kaplnka sv. Jána Nepomuckého

K najhodnotnejším častiam kaštieľa patrí neskorobaroková kaplnka Sv. Jána Nepomuckého s rokokovým interiérom. Zrekonštruovanú kaplnku požehnal 18. mája 2016 žilinský diecézny biskup Mons. Tomáš Galis.

Pravidelné podujatia

  • Historická večera v Gino park Palace **** – zažite originálnu večeru v dobovom štýle v autentických priestoroch zo 17. storočia. Myšlienkou historickej večere v Hoteli Gino Park Palace**** je vytvoriť maximálny zážitok pre hostí, ktorí sa vžijú do obdobia minulého.
  • Jún: Deň detí
  • September:  II. Ročník zámockého dňa
  • December: Mikuláš, Silvester

Ponuka izieb

Jednolôžková De Luxe

Izby De Luxe sa nachádzajú na prvom a druhom podlaží hotela. Svojím vybavením sú zárukou pohodlia. Jednolôžkové izby De Luxe sú zariadené v historickom štýle s pôvodnými klenbovými stropmi. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan, hotelové papuče. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
1 osoba

Dvojlôžková De Luxe

Izby De Luxe sa nachádzajú na prvom a druhom podlaží hotela. Svojím vybavením sú zárukou pohodlia. Dvojlôžkové izby De Luxe sú zariadené v historickom štýle s pôvodnými klenbovými stropmi. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan, hotelové papuče. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
2 osoby

Dvojlôžková Suite

De Luxe Suite sú priestranné a pohodlné izby zariadené v historickom štýle a pôvodnými klenbovými stropmi. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, kuchynský kút, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan a hotelové papuče. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
2 osoby

Dvojlôžková Classic

Izby sú podkrovné, zaujímavosťou sú „priznané“ drevené trámy nachádzajúce sa v každej izbe. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, čajový a kávový servis, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan, klimatizácia. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
2 osoby

Family Apartmán

V prípade, že sa vyberiete na rodinný výlet, u nás máte možnosť si rezervovať rodinný dvoj-spálňový apartmán. Deti budete mať pod kontrolou aj kvôli spoločnej chodbe a kúpeľni. Okrem nadštandardného vybavenia aké nájdete v každej izbe Hotela Gino Park Palace si po večeri môžete spríjemniť večer moderným LCD televízorom, ktorý majú aj ostatné izby. Prevedenie rodinných apartmánov je luxusné v bielo-krémovej kombinácii. Rodinný dvojspálňový apartmán so spoločnou chodbou s kuchynským kútom a spoločnou kúpeľňou. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV v každej spálni, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, kuchynský kút, čajový a kávový servis, kávovar, župan a hotelové papuče, Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
4 osoby

Prezident Apartmán

Ak potrebujete ubytovať náročnú návštevu alebo svojho významného obchodného partnera, riešením bude zaistiť si honosný prezidentský apartmán. Dostanete sa ku nemu z elegantnej dlhej chodby zdobenej umeleckými a historickými dielami, ktorých vysokánske štvormetrové stropy sú zdobené zlatom. Rozlohou pripomína tento jedinečný apartmán rodinný dom. Nájdete tu dokonalý luxus, majestátnosť a pocit, aký zažívali hostia v kráľovských komnatách. Ponúka luxusne zariadenú obývaciu izbu, v ktorej môžete stolovať za honosným stolom spolu s ďalšími šiestimi hosťami, rovno pod kryštálovým lustrom, elegantnú spálňu so šatníkom a priestrannú kúpeľňu s originálnou vaňou. V celom priestore je mäkkučký tmavočervený koberec, nohy budete mať ako vo vate. Bývajte z času na čas ako kráľ. Prezidentský apartmán spĺňa vysoké požiadavky na pohodlie, priestrannosť a luxus. Apartmán ponúka obývaciu izbu, spálňu so šatníkom a priestrannú kúpeľňu s vaňou. Vybavenie apartmánu: sekt a ovocná misa na izbe, minibar, osobný trezor, LCD TV v obývacej izbe aj v spálni, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, kuchynský kút, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, sušič na vlasy, osobná váha, šatník, župan a hotelové papuče, Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
4 osoby

Kde nás nájdete?

Orlové 116, 01701 Považská Bystrica, SK
+421424459600
info@parkpalace.sk
https://www.parkpalace.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky