HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie

HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie HOTEL & RESTAURANT GINO PARK PALACE**** Ubytovanie

Hotel sídli v historickej budove zrekonštruovaného kaštieľa Orlové zo 17. storočia, obklopený rozľahlým historickým parkom.

Kaštieľ sa nachádza a je integrovaný v Považskej Bystrici, v pokojnej mestskej časti Orlové.

Svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie s nadštandardným vybavením v príjemnom prostredí. 

Hotel disponuje 47 izbami a apartmánmi s celkovou kapacitou 116 lôžok. Ubytovaní hostia majú k dispozícii aj wellness a fitness centrum v cene pobytu. 

Reštaurácia svojim návštevníkom ponúka sezónnu autorskú kuchyňu šéfkuchára Jána Adámika, ktorý tvorí menu z miestnych a kvalitných surovín v modernom prevedení. Jedálny lístok je zostavovaný 3-4 krát do roka, v súlade so sezónnymi potravinami. 

Hotel je ideálnym miestom pre svadby. Priamo v budove je kaplnka pre cirkevné obrady s celkovou kapacitou 110 osôb. Pri civilnom obrade je možné využiť svadobný altánok v nádhernom parku alebo nádvorie s fontánou.

Účastníkom konferencií je k dispozícií moderná konferenčná technika. Jedinečné a reprezentatívne prostredie kaštieľa dotvára správnu atmosféru na uskutočnenie úspešného obchodného rokovania či školenia.

 

Wellness centrum

Svojou ponukou predstavuje ideálne miesto pre oddych tela i mysle. Vo wellness centre nájdete vírivku, parnú, fínsku a infra saunu, Kneippov kúpeľ, tepidárium a ochladzovacie vedlo. Obľúbenou možnosťou je výber z ponuky rôznych masáži.

 

Kaplnka sv. Jána Nepomuckého

K najhodnotnejším častiam kaštieľa patrí neskorobaroková kaplnka zasvätená Sv. Jánovi Nepomuckému s rokokovým interiérom. Zrekonštruovanú kaplnku požehnal 18. mája 2016 žilinský diecézny biskup Mons. Tomáš Galis.

 

Pravidelné podujatia 

  • Jóga a Aktívny pobyt
  • Koncert Pro Musica Nostra
  • Vianočný koncert
  • Silvester

Ponuka izieb

Jednolôžková De Luxe

Izby De Luxe sa nachádzajú na prvom a druhom podlaží hotela. Svojím vybavením sú zárukou pohodlia. Jednolôžkové izby De Luxe sú zariadené v historickom štýle s pôvodnými klenbovými stropmi. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan, hotelové papuče. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
1 osoba

Dvojlôžková Classic

Izby sú podkrovné, zaujímavosťou sú „priznané“ drevené trámy nachádzajúce sa v každej izbe. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, čajový a kávový servis, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan, klimatizácia. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
2 osoby

Dvojlôžková De Luxe

Izby De Luxe sa nachádzajú na prvom a druhom podlaží hotela. Svojím vybavením sú zárukou pohodlia. Dvojlôžkové izby De Luxe sú zariadené v historickom štýle s pôvodnými klenbovými stropmi. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan, hotelové papuče. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
2 osoby

Dvojlôžková Suite

De Luxe Suite sú priestranné a pohodlné izby zariadené v historickom štýle a pôvodnými klenbovými stropmi. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, kuchynský kút, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan a hotelové papuče. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
2 osoby

Dvojlôžková Suite Executive

Suite Executive je priestranná a komfortná izba zariadená v historickom štýle s pôvodnými klenbovými stropmi. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, kuchynský kút s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, župan a hotelové papuče. Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
2 osoby

Family Apartmán

V prípade, že sa vyberiete na rodinný výlet, u nás máte možnosť si rezervovať rodinný dvoj-spálňový apartmán. Deti budete mať pod kontrolou aj kvôli spoločnej chodbe a kúpeľni. Okrem nadštandardného vybavenia aké nájdete v každej izbe Hotela Gino Park Palace si po večeri môžete spríjemniť večer moderným LCD televízorom, ktorý majú aj ostatné izby. Prevedenie rodinných apartmánov je luxusné v bielo-krémovej kombinácii. Rodinný dvojspálňový apartmán so spoločnou chodbou s kuchynským kútom a spoločnou kúpeľňou. Vybavenie izby: minibar, osobný trezor, LCD TV v každej spálni, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, kúpeľňa so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, kuchynský kút, čajový a kávový servis, kávovar, župan a hotelové papuče, Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
4 osoby

Prezident Apartmán

Ak potrebujete ubytovať náročnú návštevu alebo svojho významného obchodného partnera, riešením bude zaistiť si honosný prezidentský apartmán. Dostanete sa ku nemu z elegantnej dlhej chodby zdobenej umeleckými a historickými dielami, ktorých vysokánske štvormetrové stropy sú zdobené zlatom. Rozlohou pripomína tento jedinečný apartmán rodinný dom. Nájdete tu dokonalý luxus, majestátnosť a pocit, aký zažívali hostia v kráľovských komnatách. Ponúka luxusne zariadenú obývaciu izbu, v ktorej môžete stolovať za honosným stolom spolu s ďalšími šiestimi hosťami, rovno pod kryštálovým lustrom, elegantnú spálňu so šatníkom a priestrannú kúpeľňu s originálnou vaňou. V celom priestore je mäkkučký tmavočervený koberec, nohy budete mať ako vo vate. Bývajte z času na čas ako kráľ. Prezidentský apartmán spĺňa vysoké požiadavky na pohodlie, priestrannosť a luxus. Apartmán ponúka obývaciu izbu, spálňu so šatníkom a priestrannú kúpeľňu s vaňou. Vybavenie apartmánu: sekt a ovocná misa na izbe, minibar, osobný trezor, LCD TV v obývacej izbe aj v spálni, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, kuchynský kút, čajový a kávový servis, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, sušič na vlasy, osobná váha, šatník, župan a hotelové papuče, Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do wellness a fitness centra, možnosť požičania bicyklov (potrebná rezervácia na recepcii) a parkovanie priamo pred hotelom.
4 osoby

Kde nás nájdete?

Orlové 116, 01701 Považská Bystrica, SK
+421424459600
info@parkpalace.sk
https://www.parkpalace.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky