Hotel Garni ***/*

Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/* Hotel Garni ***/*

Hotel Garni je situovaný v tichej lokalite 1,5 km od centra mesta. Poskytuje cenovo prístupné ubytovanie v apartmánoch a izbách. V hoteli sa nachádza reštaurácia a salóniky na rôzne kultúrno-spoločenské akcie, konferencie a prezentácie. Súčasťou hotela je aj terasa obklopená prírodou s príjemným posedením. Na prízemí sa nachádza recepcia, priestranná reštaurácia a veľký salónik. Pre návštevníkov je k dispozícii bezplatné verejné ale aj súkromné parkovisko.

Návštevníci majú možnosť ubytovať sa v izbách rôznych kategórií a apartmánoch. Všetky izby sú vybavené balkónom, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Televízor a varná kanvica je samozrejmosťou.  Apartmány sú moderne zariadené s LCD televíziou. V ponuke sú dva varianty apartmánov. Prvý variant s rohovou vaňou a druhý so sprchovým kútom. Hotelové apartmány a izby vytvárajú pocit príjemnej, tichej atmosféry a komfortu.

V príjemnom prostredí reštaurácie s barom hosť určite ocení zvýhodnenú menu ponuku, ktorá je k dispozícii aj počas víkendu. Pohodu príjemného posedenia dopĺňa širokouhlá LCD televízia a taktiež je k dispozícií denná tlač. Reštaurácia je nefajčiarska. Súčasťou reštaurácie je letná terasa, ktorá je otvorená počas priaznivého počasia. Krásu záhradnej terasy dopĺňa krb a detský kútik.

Hostia majú prístup do športového centra, ktoré je vzdialené 50 metrov. Nájdete v ňom tenisové kurty, krytý bazén, saunu, futbalové ihrisko a zimný štadión. K dispozícii je aj wellness centrum s kaderníctvom a inými službami.

Doplnkové služby

Na spoločenské akcie, obchodné stretnutia, firemné posedenia, svadby, promócie sú v ponuke dva salóniky. Štýlový, veľký salónik, ktorý sa nachádza na prízemí hotela, má kapacitu 70 osôb pri oslavách a 100 osôb pri konferenciách. Malý salónik, situovaný na prvom poschodí, má kapacitu 15 osôb pri oslavách a pri konferenciách 20 osôb. Hotel zaručuje kvalitné služby, ale predovšetkým ústretový a milý personál.

Ponuka izieb

Klassic room

2 osoby

Business room

2 osoby

Apartmán

2 osoby

Izba v turistickej ubytovni

2 osoby

Kde nás nájdete?

Kukučínova 209/24, 01701 Považská Bystrica, SK
+421424325933
reservations@hotelgarni.sk
https://www.hotelgarni.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky