Horský hotel Eva Mária **

Horský hotel Eva Mária ** Horský hotel Eva Mária ** Horský hotel Eva Mária ** Horský hotel Eva Mária ** Horský hotel Eva Mária ** Horský hotel Eva Mária ** Horský hotel Eva Mária ** Horský hotel Eva Mária ** Horský hotel Eva Mária **

Rodinný penzión sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí CHKO Kysuce – oblasť Javorníky. Penzión je charakteristický príjemným personálom, vynikajúcou domácou kuchyňou a tichým prostredím, ktoré každého oslobodí od každodenného stresu. Lokalita ponúka rôzne možnosti pre aktívne trávenie dovolenky vo všetkých ročných obdobiach.

Izby sú vybavené manželskou posteľou prípadne ďalšími lôžkami podľa rozpisu. Pre rodiny s deťmi alebo partie sú vhodné apartmány pozostávajúce z dvoch oddelených spální a jednej kúpeľne. K dispozícií je aj detská postieľka, vlastná kúpeľňa so sprchou, WC, TV a rádio. Na izbách nie je možnosť prípravy vlastnej stravy. Zviera je povolené iba po dohode.

Na prízemí hotela sa nachádza vlastná jedáleň pre ubytovaných a reštaurácia. Raňajky a večere sa podávajú formou jednotného menu, obedy je možné doobjednať podľa vlastného výberu. Strava je domáceho charakteru s tradičnými slovenskými, ale i svetovými jedlami. Po predchádzajúcej dohode je možné jedálny lístok individuálne upraviť. V zariadení funguje denne aj reštaurácia s možnosťou objednávky.

Doplnkové služby

Horský hotel ponúka okrem ubytovania a stravovanie ďalšie služby ako reštauráciu s kapacitou 45 miest s krbom, školiacu miestnosť / salónik pre 26 osôb, organizovanie kompletných svadobných hostín, osláv životných jubileí, krstín, promócií, organizovanie pracovných posedení, obchodných jednaní a školení, grilovanie na terase alebo záhrade, živú harmonikovú muziku od vedúceho, masáže, relaxačnú miestnosť, možnosť vypožičania horských bicyklov a športového náradia, štvorkolky, hru stolného tenisu, bar s možnosťou disco hudby.

Ponuka izieb

Izba č. 1 (2+1)

3 osoby

Izba č. 3 (dvojizba 2 + 2+1)

5 osôb

Izba č. 4 (2+3)

5 osôb

Izba č. 5 (2+3)

5 osôb

Izba č. 6 (2+1)

3 osoby

Izba č. 7 (2+1)

3 osoby

Izba č. 8 (dvojizba 2 + 2+1)

5 osôb

Izba č. 9 (2+1)

3 osoby

Kde nás nájdete?

Horná Mariková 484, 018 03 Horná Mariková, SK
+421424352161
eva.maria@stonline.sk
http://www.evamaria.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky