Agropenzión Grunt

Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt

Nachádza sa v krásnom horskom prostredí CHKO Kysuce v centre obce Papradno. Penzión je zameraný na rekreáciu rodinného charakteru a vidiecku turistiku, taktiež je vhodný pre usporiadanie rôznych stretnutí a menších rodinných osláv. Okrem hlavných služieb, ktoré penzión ponúka sa tu každoročne v letných mesiacoch koná aj Detský letný tábor.

Kapacita penziónu je 27 lôžok, ubytovanie je možné v jednej trojlôžkovej a 8 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená TV, sprchovacím kútom, toaletou a wi-fi pripojením.

Agropenzión má vlastnú reštauráciu s kapacitou 30 miest. Ubytovaným hosťom poskytuje možnosť stravovania – raňajky, obedy, večere.

Doplnkové služby

Pre hostí je k dispozícii tiež vonkajší bazén, stolný futbal, vínna pivnica s kapacitou 20 miest a altánok s krbom.

Detský letný tábor je určený pre deti od 7 do 15 rokov a je zameraný hlavne na oboznamovanie sa so životom na farme – starostlivosť o kone, poníka, somárika, výučbu jazdy na koni, ukážka výroby ovčieho syru a žinčice, rozvoj kreativity detí, prácu s prírodným materiálom, oddych a relaxáciu.

Ponuka izieb

Dvojlôžková izba

2 osoby

Trojlôžková izba

3 osoby

Kde nás nájdete?

Papradno č. 134, 018 13 Papradno, SK
+421424393377
agro@penziongrunt.sk
http://penziongrunt.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky