Agropenzión Grunt

Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt Agropenzión Grunt

Nachádza sa v krásnom horskom prostredí CHKO Kysuce v centre obce Papradno. Penzión je zameraný na rekreáciu rodinného charakteru a vidiecku turistiku, taktiež je vhodný pre usporiadanie rôznych stretnutí a menších rodinných osláv. Okrem hlavných služieb, ktoré penzión ponúka sa tu každoročne v letných mesiacoch koná aj Detský letný tábor.

Kapacita penziónu je 27 lôžok, ubytovanie je možné v jednej trojlôžkovej a 8 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená TV, sprchovacím kútom, toaletou a wi-fi pripojením.

Agropenzión má vlastnú reštauráciu s kapacitou 30 miest. Ubytovaným hosťom poskytuje možnosť stravovania – raňajky, obedy, večere.

Doplnkové služby

Pre hostí je k dispozícii tiež vonkajší bazén, stolný futbal, vínna pivnica s kapacitou 20 miest a altánok s krbom.

Detský letný tábor je určený pre deti od 7 do 15 rokov a je zameraný hlavne na oboznamovanie sa so životom na farme – starostlivosť o kone, poníka, somárika, výučbu jazdy na koni, ukážka výroby ovčieho syru a žinčice, rozvoj kreativity detí, prácu s prírodným materiálom, oddych a relaxáciu.

Ponuka izieb

Dvojlôžková izba

2 osoby

Trojlôžková izba

3 osoby

Kde nás nájdete?

Papradno č. 134, 018 13 Papradno, SK
+421424393377
agro@penziongrunt.sk
http://penziongrunt.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky