Rekreačné stredisko Modlatín

Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín Rekreačné stredisko Modlatín

Areál sa nachádza v obci Horná Mariková, v pohorí Javorníkov. Lokalita sa môže pýšiť množstvom malebných osád, roztrúsených po okolí. Areál je priestorovo veľkorysý, ponúka súkromie a kľud.

Ubytovanie je poskytované v drevenicových bungalovoch, ktoré sa skladajú z dvoch apartmánov so samostatným vchodom, kúpeľňou, oddelenou spálňou a lôžkovou časťou, ktorá je súčasťou spoločného priestoru, vybaveného kompletne zariadenou kuchynskou linkou s elektrickou dvojplatničkou. Každá ubytovacia jednotka je vykurovaná v zimných mesiacoch ústredným kúrením, no pobyt nám spríjemní aj krb umiestnený v každej jednotke.

Samozrejmosťou je satelitná TV, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra.

Okrem kompletne vybavenej kuchynky v bungalove máme možnosť stravovania v blízkych reštauračných zariadeniach Hornej Marikovej s domácou stravou.

Doplnkové služby

Hostia majú k dispozícií bicykle, saunu, rakety na bedminton, lopty, nástroje na opekanie či grilovanie a tiež rybárske potreby. Rybu, ktorú si chytíte, si môžete následne opiecť. Po ulovení bude takáto ryba odvážená a spoplatnená podľa platného cenníka. Ponúkame Vám možnosť loviť ryby aj metódou „chyť a pusť“. Rybársky lístok nie je potrebný, pretože sa jedná o rybník na súkromnom pozemku. 

Ponuka izieb

Bungalov

4 osoby

Kde nás nájdete?

Rybník Horná Mariková, 018 03 Horná Mariková, SK
+421902702103
ubytovanie.rybnik@gmail.com
http://www.rybnikmodlatin.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky